website creation software

 

 Dijital Reklam Danışmanlığı

Tanıtım Fotoğrafları

Sosyal Medya Yönetimi

Tüm sosyal medya hesaplarınızın paylaşımlarını ve yönetimini sizin yerinize yapıyoruz. Siz bildiğiniz işe odaklanıp dikkatinizi dağıtmayın. Bizde size sosyal medyada daha çok müşteri bulup onları markanıza yönlendirelim. Cironuzu ve
beğenilerinizi artıralım. Kaliteli paylaşımlarla daha profesyonel görünüm sağlıyalım. Doğru hedef kitelesine ulaşalım. Rakip analizi yaparak eksilerinizi artılara çıkaralım. Müşterilerinizin haklı güvenini kazanmanızı sağlayalım.
Artık büyümek için hareket edin. 

Belgesel Fotoğraf

Dijital Reklam Yönetimi

Geçmişteki deneyimlerinizi, birikimlerinizi, hedeflerinizi dinleyip size bir yol haritası çıkarıyoruz ve hedefinize ulaşmanızı sağlıyoruz.
Bir çok  kurum ve işletme sosyal medya hesaplarına ayırdığı reklam bütçesini, yanlış uyguladığı stratejilerle boşa harcamaktadır. Google,facebook,instagram gibi sosyal medya hesaplarına ayırdığınız bütçeyi, bizim sistemimiz ile harcamaya başladığınızda yükselen trafiğin farkına varacaksınız. Kazancınız arttıkça kurduğumuz sistemden vaz geçmek istemeyeceksiniz. Şimdi paranızı çöpe atmayın, gerekli kurulumu yapalım bizimle sistematik olarak geri kazanın. Müşteriler sizi, siz de müşterilerinizi takibe alın. Online her alanda karşılarına çıkın. Yanlış hedef kitlesine ulaşmayı bırakın doğru hedefe yönelin. Artık büyümek için hareket zamanı. 

Düğün Hikayesi

Web Tasarım Hizmetleri

Bizimle çalışan kurum ve işletmelerin web tasarımlarını amaçlarına uygun yaparak , takipçilerin sıkılmadan kolayca sizi tanımasına ve size ulaşmasına olanak sağlıyoruz. Estetik kaygı ve görseller ile markanıza güç katıyoruz.  Sosyal medya sayfalarınızı web sayfalarınıza ekliyor, markanızı her alanda temsil etmenizi sağlıyoruz. Şimdi işletmenizi online olarak yayınlayın, amacınıza bir adım daha yaklaşın. Büyük bir marka olmak için daha fazla beklemeyin. 

Aile Çocuk Bebek

Marka Yönetimi

Markanızı arama motorlarında ilk sıralara çıkartarak daha çok tanınmanıza ve müşteri trafiğini artırmanıza yardımcı oluyoruz. Profesyonel SEO çalışmaları ile hak ettiğiniz sıralamada yer alın. Rakiplerinizden önce farkedilin ilgi odağı olun. Web sayfalarınızın arama motorlarında ilk sıralarda görünmesi için SEO çalışması çok önemlidir. Ayrıca kurumsal kimliğinizin oluşturulması için profesyonel ekibimiz ile titizlikle çalışmanıza olanak sağlanacaktır. Şimdi markanızı büyütme zamanı.


İşimize gösterdiğimiz saygı ve profesyonellik ile çalıştığımız kurumlara "güven" aşılıyoruz.

HİZMETLERİMİZ İÇİN RANDEVU ALINIZ

Size en kısa sürede ulaşacağız

1

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Hemen randevu ve teklif alın.

2

 TANITIM FİLMİ

Hemen randevu ve teklif alın.

3

DİJİTAL REKLAM DANIŞMANLIĞI

Hemen randevu ve teklif alın.

4

WEB SAYFASI
TASARIMI

Hemen randevu ve teklif alın.

bdproduksiyon
künefe

Sorularınızı Cevaplayabiliriz.

& Kurumsal Çekimler, Ürün Çekimleri,
& Cast, Oyunculuk ve Sahne Çekimleri,Dış Çekimler
&Düğün Hikayesi,Kişisel Çekimler
&Çocuk, Bebek Çekimleri
ve
& Fotoğrafçılık Eğitimleri (Temel, İleri Seviye, Fotoğrafçılık)
& Stüdyo , Still Life Çekim Eğitimleri
& Adobe Photoshop Eğitimleri
& Dijital Reklam Danışmanlığı
& Sosyal medya yönetimi
& Google , facebook , instagram reklamı ve marka yönetimi
& Web tasarım ve SEO hizmetleri

Hizmetlerimiz hakkında detaylı görüşmek için iletişime geçiniz.
WhatsApp Hat: 0532 572 74 21

Adres

Ömer ağa mh.Dar sk. Karan Apt. No:12 Kat:4-5 İzmit/Kocaeli/Türkiye


İletişim: 

Email: info@bdproduksiyon.com                     
Telefon : 0262  460 43 65                    
Telefon : 0532 572 74 21